• De Lange Natuursteen/Unitas HS1 woensdag

  • De Lange Natuursteen/Unitas HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, SylvanSpelend teamlid
    Duinisveld, RuwardSpelend teamlid
    Heijmans, MarcSpelend teamlid
    Lansink, CamielSpelend teamlid
    Lensen, BartSpelend teamlid
    Mulder, JanSpelend teamlid
    Paasman, JarnoSpelend teamlid
    Pronk, CasperSpelend teamlid
    Smeenge, LeonSpelend teamlid
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Luinge, RolfOverige stafTeammanager
    Smeenge, HenkTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Vries, Denise deOverige stafTeammanager
    Weerd, Marcel deOverige stafTeammanager
  • Trainin

    Dinsdag 18:00 - 20:00      Woensdag 17:30 - 18:30 & 20:00 - 21:30      vrijdag 19:30 - 21:00

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 20:45Simons/ HV Artemis '15 HS1 (h) - De Lange Natuursteen/Unitas HS1 (h)Bongerd de -Doetinchem-
    9 mrt. 20:30De Lange Natuursteen/Unitas HS1 (h) - Uni-Verde HS1 (h)De Boerhoorn
    17 mrt. 15:15Handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS1 (h) - De Lange Natuursteen/Unitas HS1 (h)Waspik
    23 mrt. 20:45Rapiditas HS1 (h) - De Lange Natuursteen/Unitas HS1 (h)Aan de Bron
  • Poulestanden De Lange Natuursteen/Unitas HS1 ( Kwalificatie Halve Finale 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oosting E&O/Hurry Up HS111004834142
    2Drenth Groep Hurry Up/ E&O HS21100282172
    3De Lange Natuursteen/Unitas HS110012128-70
    4Unitas HS210013448-140

    Poulestanden De Lange Natuursteen/Unitas HS1 ( Eerste Divisie 1D HS-A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rapiditas HS120162258147111034
    2iApples/Aristos Amsterdam HS120170362251111132
    3HV Gemini Voerendaal HS12114165615065529
    4DWS HS12010285675214622
    5De Lange Natuursteen/Unitas HS12010285585213722
    6Green Park/Handbal Aalsmeer HS3201019544568-2421
    7Havas HS12010196206101021
    8FilterCare Achilles HS1209110550550019
    9Simons/ HV Artemis '15 HS1209110498512-1419
    10Drenth Groep Hurry Up/ E&O HS2208012502568-6616
    11Houten HS2207211542564-2216
    12Handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS1208012501529-2816
    13Broekhuyzen/Hellas HS2206212490568-7814
    14Beekse Fusie Club HS2217014553573-2014
    15Atomium'61 HS1206113583601-1813
    16Uni-Verde HS1206014444543-9912
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.De Lange Natuursteen/Unitas HS1 (h) - Drenth Groep Hurry Up/ E&O HS2 (h)32 - 25
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.