• De Lange Natuursteen/Unitas HS1 (h) - Drenth Groep Hurry Up/ E&O HS2 (h)

  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamDe Lange Natuursteen/Unitas HS1 (h)
    AccommodatienaamDe Boerhoorn
    AdresZuides 8 a
    Plaats9451KD ROLDE
    Telefoonnummer
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
  • Wedstrijd kleedkamers

    Kleedkamers
    Scheidsrechters-kleedkamer
    Thuisteam-kleedkamer
    Uitteam-kleedkamer
  • Wedstrijd officials

    OfficialnaamOfficialomschrijving
    D. (Daniƫlle) den ElzenScheidsrechter
    N. (Natasja) den ElzenScheidsrechter
    A. (Arend) LensenTijdwaarnemer
    M. (Marcel) van der WijkWedstrijdsecretaris
  • Wedstrijd historische resultaten

    WedstrijdDatumUitslag
    Hurry Up HS2 - Unitas HS17 nov. 201037 - 27
    Unitas HS1 - Hurry Up HS213 feb. 201130 - 25
    Hurry Up HS2 - Unitas HS14 nov. 201233 - 21
    Unitas HS1 - Hurry Up HS217 feb. 201331 - 22
    Unitas HS1 - Hurry Up HS222 nov. 201422 - 29
    Hurry Up HS2 - Unitas HS125 nov. 201431 - 28
    Hurry Up HS2 - Unitas HS18 mrt. 201533 - 19
    Hurry Up HS2 - Unitas HS19 nov. 202129 - 26
    Hurry Up HS2 - Unitas HS118 sep. 202228 - 23
    Unitas HS1 - Hurry Up HS29 nov. 202229 - 20
    Unitas HS1 - Hurry Up HS228 jan. 202322 - 22
    Hurry Up HS2 - Unitas HS11 okt. 202329 - 20
    Hurry Up HS2 - Unitas HS128 nov. 202328 - 21
    Unitas HS1 - Hurry Up HS224 feb. 202432 - 25
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamUnitas HS1Hurry Up HS2
    Thuis gewonnen123122
    Uit gewonnen8857
    % gewonnen54%50%
    % thuis gewonnen65%67%
    % uit gewonnen44%32%
  • Wedstrijd uitteam

    NaamRolFunctie
    Bos, SanderSpelend teamlid
    Braker, YouriSpelend teamlid
    De Koning, LeonSpelend teamlid
    Devedzic, AnesSpelend teamlid
    Greevink, SanderSpelend teamlid
    Hoogland, EmielSpelend teamlid
    Jansen, SverreSpelend teamlid
    Klaver, MarnikSpelend teamlid
    Kuhl, RobbinSpelend teamlid
    Pol, JorickSpelend teamlid
    Pronk, WouterSpelend teamlid
    Skwarczynski, MarekSpelend teamlid
    Suelmann, RonaldSpelend teamlid
    Wesseling, MatzSpelend teamlid
    Wielage, RickSpelend teamlid

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijd thuisteam

    NaamRolFunctie
    Boer, SylvanSpelend teamlid
    Duinisveld, RuwardSpelend teamlid
    Heijmans, MarcSpelend teamlid
    Lansink, CamielSpelend teamlid
    Lensen, BartSpelend teamlid
    Luinge, RolfOverige stafTeammanager
    Mulder, JanSpelend teamlid
    Paasman, JarnoSpelend teamlid
    Pronk, CasperSpelend teamlid
    Smeenge, HenkTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Smeenge, LeonSpelend teamlid
    Vries, Denise deOverige stafTeammanager
    Weerd, Marcel deOverige stafTeammanager