• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 20:30Auto Smeeing/BDC HS1 (h) - Unitas HS2 (h)Sporthal de Engh
    2 mrt. 20:45Simons/ HV Artemis '15 HS1 (h) - De Lange Natuursteen/Unitas HS1 (h)Bongerd de -Doetinchem-
    3 mrt. 10:00Unitas DC1 (d) - WM Kozijnen/SVBO DC2 (d)De Boerhoorn
    3 mrt. 11:55Jahn II DB1# (d) - Unitas DB1 (d)De Spont
    3 mrt. 12:20H.V.R. '97 HS1 (h) - Unitas HS3 (h)De Hullen
    3 mrt. 13:30Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1 (d) - PK/Unitas DS1 (d)De Klabbe
    6 mrt. 21:00Unitas DMW1 (d) - Balans/H.V. Cometas DMW1 (d)De Boerhoorn
    9 mrt. 19:00SV Nieuw Heeten DS1 (d) - PK/Unitas DS1 (d)Sporthal de Belte
    9 mrt. 20:30De Lange Natuursteen/Unitas HS1 (h) - Uni-Verde HS1 (h)De Boerhoorn
    10 mrt. 10:00S.V.W.W. DC1# (d) - Unitas DC1 (d)Borkerkoel
    10 mrt. 13:00Unitas HS3 (h) - S.V. Hoogersmilde HS1 (h)De Boerhoorn
    10 mrt. 14:30Unitas DS2 (d) - S.V.W.W. DS2 (d)De Boerhoorn
    10 mrt. 16:00Unitas HS2 (h) - Zaanstreek HS1 (h)De Boerhoorn
    16 mrt. 20:30PK/Unitas DS1 (d) - Cirkeltijgers DS1 (d)De Boerhoorn
    17 mrt. 10:30Unitas DC1 (d) - V en S DC1 (d)De Boerhoorn
    17 mrt. 11:45Unitas DB1 (d) - V en S DB1 (d)De Boerhoorn
    17 mrt. 13:00Unitas HS3 (h) - E&O/Hurry Up HS2 (h)De Boerhoorn
    17 mrt. 14:30Unitas DS2 (d) - Borger DS3 (d)De Boerhoorn
    17 mrt. 15:15Handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS1 (h) - De Lange Natuursteen/Unitas HS1 (h)Waspik
    17 mrt. 16:00Unitas HS2 (h) - F.H.C. HS1 (h)De Boerhoorn
    20 mrt. 21:00Unitas DMW1 (d) - S.V. Hoogersmilde DMW1 (d)De Boerhoorn
    23 mrt. 19:00iApples/Aristos Amsterdam HS2 (h) - Unitas HS2 (h)Aristoshal
    23 mrt. 20:45Rapiditas HS1 (h) - De Lange Natuursteen/Unitas HS1 (h)Aan de Bron
    24 mrt. 10:40Actief P. GC1 (g) - Unitas DC1 (d)Groote Veen
    24 mrt. 11:50Actief Kl. DB1 (d) - Unitas DB1 (d)De Zon
    24 mrt. 12:30Cirkeltijgers DS3 (d) - Unitas DS2 (d)ACLO Sportcomplex
    24 mrt. 13:30V.A.K.O. DS1 (d) - PK/Unitas DS1 (d)De Kamp
    24 mrt. 14:00Actief P. HS1 (h) - Unitas HS3 (h)Groote Veen