FORGOT YOUR DETAILS?

De Lange Natuursteen/Unitas

Selectie HS1/HS2

Martijn de Rijk, Ruward Duinisveld, Marc Heijmans, Camiel Lansink, Rik Makkes, Maarten Pronk, Joppe ter Maat, Remon Wijnholds, Bart Lensen,  Marcel de Weerd, Danai de Graaf, Rik Breukink, Mathijs Rogier Meijer, Jarno Paasman, Rik Luinge, Mathijs Meijer

Trainer: Henk Jan Ottens

Teammanager: Rolf Luinge

Hoofdsponsor: De lange Natuursteen

Teamsponsoren: HDC Beilen, Buro Hollema, Gebros Staalconstructies , Allure Energie, Bakkerij Pots

#TeamGWDLPtGoals
1 Klaverblad/Oliveo HS1 5 4 0 1 8 158 - 142 (+16)
2 HV Quintus HS2 4 3 1 0 7 124 - 99 (+25)
3 Green Park/Handbal Aalsmeer HS3 3 3 0 0 6 91 - 72 (+19)
4 Vrone/Berdos HS1 4 3 0 1 6 142 - 106 (+36)
5 EHC HS1 3 2 1 0 5 90 - 78 (+12)
6 Beekse Fusie Club HS2 4 2 1 1 5 107 - 98 (+9)
7 DWS HS1 5 2 0 3 4 154 - 161 (-7)
8 Apollo HS1 3 1 1 1 3 88 - 82 (+6)
9 handbalshop.nl/Witte Ster HS1 3 1 1 1 3 77 - 82 (-5)
10 HVV'70 HS1 4 1 1 2 3 103 - 114 (-11)
11 Def-Fire/Aristos HS1 5 1 1 3 3 124 - 153 (-29)
12 Houten HS2 3 1 0 2 2 82 - 86 (-4)
13 De Lange Natuursteen/Unitas HS1 3 1 0 2 2 75 - 81 (-6)
14 Tonegido HS1 3 0 1 2 1 64 - 67 (-3)
15 IMTO Benelux/Hellas HS2 3 0 0 3 0 61 - 89 (-28)
16 Yourlease/Eemland HS1 3 0 0 3 0 62 - 92 (-30)
»
Week 37: 2020-09-07 t/m 2020-09-13DatumUitslag
Vrone/Berdos HS1 - DWS HS12020-09-1242 - 32
EHC HS1 - Def-Fire/Aristos HS12020-09-1229 - 25
Apollo HS1 - Yourlease/Eemland HS12020-09-1229 - 22
De Lange Natuursteen/Unitas HS1 - handbalshop.nl/Witte Ster HS12020-09-1229 - 22
Klaverblad/Oliveo HS1 - Beekse Fusie Club HS22020-09-1226 - 25
Tonegido HS1 - HVV'70 HS12020-09-1319 - 19
Green Park/Handbal Aalsmeer HS3 - Houten HS22020-09-1325 - 22
IMTO Benelux/Hellas HS2 - HV Quintus HS22020-09-1322 - 34
»
Week 43: 2020-10-19 t/m 2020-10-25DatumLocatie
Apollo HS1 - HVV'70 HS12020-10-21 20:30 uurDe Landing
SON EN BREUGEL
Vrone/Berdos HS1 - Houten HS22020-10-22 20:30 uurEuropahal, de
BERGEN NH
handbalshop.nl/Witte Ster HS1 - Green Park/Handbal Aalsmeer HS32020-10-22 21:00 uurWaspik
WASPIK
Vrone/Berdos HS1 - De Lange Natuursteen/Unitas HS12020-10-24 20:00 uurOostwal, de
SINT PANCRAS
Apollo HS1 - EHC HS12020-10-24 20:10 uurDe Landing
SON EN BREUGEL
Yourlease/Eemland HS1 - HV Quintus HS22020-10-24 20:30 uurSporthal Beukendal
SOEST
Klaverblad/Oliveo HS1 - handbalshop.nl/Witte Ster HS12020-10-24 20:30 uurHet Nest
PIJNACKER
Beekse Fusie Club HS2 - HVV'70 HS12020-10-24 20:45 uurDe Haamen
BEEK LB
DWS HS1 - Houten HS22020-10-24 20:55 uurGroenoordhal
SCHIEDAM
Green Park/Handbal Aalsmeer HS3 - Tonegido HS12020-10-25 13:15 uurBloemhof
AALSMEER
IMTO Benelux/Hellas HS2 - Def-Fire/Aristos HS12020-10-25 13:30 uurHellashal
'S-GRAVENHAGE

 

TOP