• Unitas DB1

  • Unitas DB1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alkhefaji, LanaSpelend teamlid
    Kamps, RomySpelend teamlid
    Linden, Ilse van derSpelend teamlid
    Moerman, MiaSpelend teamlid
    Oeben, LisaSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Makkes, FreddyOverige stafTeammanager
    Makkes, FreddyTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Rijk, Martijn deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dinsdag 16:45 - 17:45      Woensdag 16:30 - 17:30      Vrijdag 17:00 - 18:00 

  • Poulestanden Unitas DB1 ( Poule NO-Nrd DB-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Borger DB11411032571748322
    2E&O DB21410132932128121
    3Jahn II DB114806179184-516
    4Actief Kl. DB1148062111892216
    5V en S DB1147162242042015
    6Unitas DB1147072251933214
    7Drenth Groep/Hurry-Up DB2143011193273-806
    8Balans/H.V. Cometas DB1141013137290-1532
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Programma

    Geen informatie