• Unitas DC1

  • Unitas DC1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boelens, IngeSpelend teamlid
    Deenen, EmmaSpelend teamlid
    Glas, SasjaSpelend teamlid
    Nijenhuis, MiekeSpelend teamlid
    Paas, IrisSpelend teamlid

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Makkes, FreddyOverige stafTeammanager
    Rijk, Martijn deOverige stafTeammanager
    Rijk, Martijn deTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dinsdag 16:45 - 17:45      Woensdag 16:30 - 17:30      Vrijdag 17:00 - 18:00 

  • Poulestanden Unitas DC1 ( Poule NO-Nrd DC-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Hoogersmilde DC118151237024412631
    2Borger DC117131341526215327
    3Beilen DC21813143732898427
    4V en S DC11811163502737723
    5S.V.W.W. DC11810082982435520
    6E&O DC11810083333221120
    7F.H.C. DC1186012286357-7112
    8WM Kozijnen/SVBO DC2175012299353-5410
    9Unitas DC1184014286373-878
    10Jahn II DC110019101243-1421
    11Actief P. GC11001974226-1521
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Programma

    Geen informatie