• Unitas DS2

  • Unitas DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berkepies, SandraSpelend teamlid
    Cats, DaneeSpelend teamlid
    Kruizinga, AnkeSpelend teamlid
    Luinge, MeikeSpelend teamlid
    Riksten, JasmeinSpelend teamlid
    Seubring, AnnemetteSpelend teamlid
    Smeenge, LeonieSpelend teamlid
    Weerd, Naomi DeSpelend teamlid
    Zwake, AlisiaSpelend teamlid
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berkepies, SandraTechnische stafAssistent coach
    Ottens, Henk JanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Zonnevijlle, CalvinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    dinsdag 17:45 - 18:45      woensdag 18:30 - 20:00      vrijdag 18:00 - 19:30

  • Poulestanden Unitas DS2 ( 2e Klasse NO-Nrd DS-2B Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Hoogersmilde DS120170344231912334
    2S.V.W.W. DS22015143552985731
    3H.V.A. DS12012263632719226
    4Jahn II DS1201109329335-622
    5Unitas DS22010194143684621
    6Blue Stars DS120100103533411220
    7Actief P. DS2209110307310-319
    8Borger DS3209110363384-2119
    9Drenth Groep/Hurry-Up DS3208012315344-2916
    10Cirkeltijgers DS3204115266380-1149
    11H.V.R. '97 DS1201118216373-1573
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Programma

    Geen informatie