• PK/Unitas DS1

  • 2ICT/Unitas DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruins, Anne FrederiqueSpelend teamlid
    Emmens, JanineSpelend teamlid
    Heuten, EvaSpelend teamlid
    Jansen, SusanSpelend teamlid
    Lensen, JannekeSpelend teamlid
    Luis, MeikeSpelend teamlid
    Luis, VeraSpelend teamlid
    Mulder, LyanneSpelend teamlid
    Stadens, LisaSpelend teamlid
    Wieringa, RommieSpelend teamlid
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jansen, SusanTechnische stafAssistent coach
    Ottens, Henk JanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Zonnevijlle, CalvinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    dinsdag 17:45 - 18:45      woensdag 18:30 - 20:00      vrijdag 18:00 - 19:30

  • Poulestanden 2ICT/Unitas DS1 ( Hoofdklasse HK DS-A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    12ICT/Unitas DS12218045584916736
    2Plus Kolkman/Heeten DS12217055955187734
    3Cirkeltijgers DS12215345855048133
    4SDOL DS1221237562553927
    5Navique/SVBO DS122102105084753322
    6Auto van Ewijk/LHC DS122100125195061320
    7SV Nieuw Heeten DS1229112514547-3319
    8Overwetering DS1228212501509-818
    9Travelbags/HV Zwolle DS1226214469521-5214
    10Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1227015477540-6314
    11Actief Kl. DS1226214510558-4814
    12V.A.K.O. DS1226115458534-7613
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie